تبلیغات
انتخابات سال 92،انتخاباتی پرشور وحماسه ساز

  فارسی   English   Arabic              راهکارهای حماسه سیاسی واقتصادی                  اصول رقابت              نقشه دشمن          ویژگی نامزد اصلح           تجربیات هشتاد و هشت

منوی وبلاگ

:: صفحه نخست
::
تماس با ما
::
ایمیل ما
::
لینك آر اس اس
::
آرشیو مطالب

موضوعات

:: راهکارهای حماسه سیاسی واقتصادی
:: رهنمودهای امام خامنه ای(مدظله العالی)وامام خمینی (ره)درباره انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
:: دستنوشته های انتخاباتی من
:: مناظرهای انتخاباتی
:: نشریه کلام امام
:: ملاک ها و معیارهای وویژگی های انتخاب اصلح
:: آثار و نتایج حضور گسترده مردم در انتخابات
:: انتخابات از نگاه دیگر
:: بایسته های اخلاقی انتخابات
:: وظایف رئیس جمهور آینده
:: نشاط سیاسی و اراده ملت
:: اخلاق رسانه ای
:: انتخابات نماد وحدت و عزت
:: التزام به قانون گرایی در رقابت های انتخاباتی
:: روشنگری در انتخابات
:: انتخابات وآرامش سیاسی
:: انتخابات و نقش مردم در خلق حماسه حضور
:: نقش مردم در انتخابات
:: جایگاه و کارکردهای شوراهای اسلامی شهر و روستا
:: جایگاه ریاست جمهوری و قوه مجریه در قانون اساسی
:: انتخابات تجلی مردم سالاری دینی
:: انتخابات 92 ورسانه های بیگانه و دشمنان انقلاب اسلامی
:: رسانه ملی و خلق حماسه سیاسی
:: انتخابات، مظهر حماسه ملّی
:: شرایط ومیزان اثرگذاری انتخابات 92در منطقه
:: بصیرت و ولایت
:: روحیه نشاط و امید، زمینه ساز خلق حماسه"حضور گسترده"
:: اخبار انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
:: اهمیت حضور مردم در انتخابات وهجمه دشمن برای تضعیف وکم جلوه دادن
:: نقش وجایگاه شورای نگهبان
:: نامزدهای اصلاح طلب
:: نامزدهای اصولگرا
:: نامزدهای احتمالی
:: دانلود فایل های پاورپوینت پیرامون انتخابات
:: پیامک وتصاویروکلیپ های انتخاباتی
:: حماسه سیاسی از دیدگاه امام خمینی
:: حماسه اقتصادی از دیدگاه امام خمینی
:: وجه تسمیه سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی
:: نقش جوانان در حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی
:: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی از منظر مقام معظم رهبری
:: نقش نخبگان در حماسه سیاسی
:: حماسه سیاسی و انتخاب اصلح
:: منظور از حماسه سیاسی در کلام رهبری
:: نقش زنان در خلق حماسه سیاسی
:: ضعف ها و قوت های دولت یازدهم
:: سخنان مقام های ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران درباره انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
:: تبعین نقش رسانه های خارجی در تضعیف حماسه سیاسی
:: (حماسه سیاسی واقشار مردم)

موضوعات

حماسه های پایدار
ا
مسابقه وبلاگنویسی حماسه(مرکزی)
جشنواره وبلاگنویسی انتخابات(تهران)
منظور از حماسه سیاسی درکلام رهبری(رضا)
حماسه پایدار
صفحه ویژه انتخاباتی در سایت رهبرم
شاخص انتخابات
فهم ملت
دشمن شکن
ملاک ومعیار انتخاب اصلح
عزم حماسه-بصیرت سیاسی
رای من ثمره خون شهدا...
شاهسنایی
رای یک ایرانی
ما همه رهسپاریم
شکوه حضور
جوان ولایتی
این عمار
مقتدر مظلوم
انتخابات سال 92
حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی
جنگ نرم
حامیان ولایت
حامیان ولایت سید علی
وبلاگهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم
سپاه سایبری
سید ما مولای ما دعا کن برای ما
رزمنده مجازی
جبهه فرهنگی فاطمیون
بصیرت بسیجی
حامیان ولایت سید علی
حماسه های پایدار
عصرظهور
آرشیو پیوند ها ارسال پیوند

نظرسنجی

با توجه به انصراف حداد عادل و عارف از ادامه رقابت ها/ رئیس جمهور منتخب شما کدامیک از شخصیت ها می باشد؟ آمار وامکانات دیگر

نویسندگان :
:: حسین رضایی

گرافیک وطراح قالب وبلاگ :حسین رضایی

آپلود عکس 

 جشنواره وبلاگ نویسی جهاد سایبری اورموی

 

 


پیام وبلاگ

 

حماسه آفرینی سیاسی و اقتصادی از نگاه یک فرمانده شهید
مرتبط با : راهکارهای حماسه سیاسی واقتصادی
    
 
حماسه آفرینی سیاسی و اقتصادی از نگاه یک فرمانده شهید گزارش: سجاد پیروزپیمان

تنظیم و ویرایش: سایت حرف آخر

 

متن زیر گزیده‌ای از وصیتنامه علمدار و قائم مقام فرماندهی لشکر ویژه 25 کربلا سرلشکر شهید حاج حسین جان بصیر است که هم‌خوانی با پیام راهگشای نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 1392 به سال « حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی » دارد و تقدیم مخاطبان می‌شود.

 

حماسه عظیم سیاسی امت بیدار ایران اسلامی

 

مرگ بر آمریکای جهان‌خوار، مرگ بر شوروی متجاوز و مرگ بر اسرائیل دسیسه باز، مرگ بر فرانسه تروریسم‌پرور، مرگ بر هرچه ضد انقلاب اسلامی، مرگ بر صدام ضد خدا، مرگ بر منافقین، مرگ بر حزب کثیف توده، مرگ بر دشمنان رهبر و روحانیت، مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر حاکمان مرتجع منطقه اما درد و دلم با شما امت قهرمان و بیدار. می‌دانم در طول انقلاب چه فداکاری که نکردید. چه مصیبت‌هایی را که متحمل نشدید. آری پرچم‌های سبز و سیاه بر بام‌های خانه‌های‌تان این خود گواه این مطلب است.
فداکاری‌های تو را، ازخودگذشتگی‌های تو را و مبارزات جانانه تو را با چه زبانی می‌توان بیان داشت و چگونه می‌توان شکر کرد. از کدام مبارزه تو سخن بگویم. شما بودید که انقلاب کردید شما بودید که با فرمان رهبر ما دست خالی اما با ایمان کامل در مقابل توپ و تانک و مسلسل ایستادید و نظام پوشالی و بی‌ارزش طاغوتیان را در هم پیچیدید و پس از انقلاب در مقابل دشمنان اسلام خارجی‌ها و ایادی داخلی‌شان مردانه مقابله کردید.
تمام جیره‌خواران‌ خان رذالت را یکی پس از دیگری در زباله‌دان تاریخ و به دست فراموشی سپردید و این شمائید که از اول جنگ تحمیلی تاکنون از بذل جان و مال دریغ نکردید و باز این شما ملت شهیدپرور بودید که عصای دست خود، میوه دل و جگرگوشه گان خود را  برای استمرار انقلاب و برای نجات اسلام به جبهه‌ها اعزام داشته و می‌دارید باز هم شما بودید و هستید که وقتی پاره‌تنان  روی دست برادران سپاه و ارتش و بسیج تشییع می‌شود، با صدای دلنشین و مهربان‌تان فریاد می‌زنید: این گل پرپر ماست/ هدیه به رهبر ماست...

 

حماسه اقتصادی از آن مستضعفین

 

ملت قهرمان و متعهد به قرآن و رهبر! این شمائید که فشارهای اقتصادی و فشارهای متعدد دیگر را با بردباری و متانت خاص تحمل کرده و می‌کنید.
اما سخن اینجا است همه این فداکاری‌ها را شما کوخ‌نشین‌ها، شما مستضعفان، شما طبقه محروم جامعه، انجام دادید نه طبقه مفرح و کاخ‌نشین، نه طبقه زرمندان و زورمندان، نه محتکران و گران‌فروشان، نه اربابان و چپاولگران، بنابراین سنگینی و مشکلات را شما محرومان برسینه خودتان دارید.
پس بار انقلاب بر دوش شما بوده و هم‌اکنون نیز هست لذا باید برای تداوم، بقاء و تحویل انقلاب به صاحب اصلی‌اش امام زمان(عج) توجه داشته و همه شما موظفید گوش به فرمان رهبر و روحانیت متعهد خط امام باشید... .
فرزندم، خوش پوشیدن، خوش رفتن، خوش خوردن مطلبی را درست نمی‌کند، خوش گشتن و خوشرویی با بعضی‌ها نمی‌تواند به انسان آگاهی بدهد ولی انسان می‌تواند با توکل به خدا و توسل به ائمه اطهار(ع) هم دنیا را داشته باشد و هم آخرتش را تأمین کند.

 

امروز، روز امتحان است

 

فرزندانم ؛ روزگاری است که نفس اسلام، یعنی جان اسلام، جان انقلاب، امید مسلمین و ناموس ملت غیور ایران، در خطر است، مورد تاخت و تاز لشکریان ابرهه زمان، نمرود و نمرودیان و فرعون و فرعونیان است.
آیا آسوده نشستن، آرام گرفتن، خوردن و خوابیدن، گفتن و خندیدن، بی‌تفاوت بودن، کار هیچ انسان مسلم، مؤمن و عاقلی می‌تواند باشد؟
من معتقدم حتی حیوانات با غیرت هم در موقعیتی که به آنها حمله می‌شود آرام نمی‌گیرند مگر آن دسته از حیواناتی که همانند خوک و یا خوک صفت باشند که با صدای هیاهوی دیگران فرار می‌کنند یا دائم به شهوترانی، لذت مادی و دنیوی مشغول می‌شوند و گرنه امروز روز امتحان است به قول شاعر که می‌گوید:
فــولاد بــه پنجـه قضا موم شود / موجود به یک حادثه معدوم شود
نامــردی و مــردانگی اهل جهان / از گـــردش روزگــار معـلوم شود

 

قدرت ایمان غالب بر همه قدرت‌ها

 

حامیان صدام باید بدانند که ملت ما مکتب دارد، قرآن دارد، اسلام دارد، خدا دارد و امام زمان(عج) پشتیبان اوست. قدرت‌ها اگر اسلحه دارند، مغرورند.
در عملیات کربلای 5 مشاهده شد که تانک‌های دشمن چگونه با پرتاب یک آر پی جی به هوا می‌رفتند، یک آر پی جی شاید 14 هزار تومان یا 7 هزار تومان باشد ولی قیمت یک تانک دشمن 50 هزار تومان است، با یک آر پی جی 50 هزار تومان به هوا می‌رود این قدرت را چه کسی به این رزمنده داده است جزء اینکه خداوند داده است. جز این است که به برکت فرماندهی فرمانده کل سپاه اسلام حضرت امام زمان(عج) است. جز این است که ائمه اطهار(ع) نظر دارند.
همه ابرجنایت‌کاران باید بدانند که کلک همه‌شان کنده می‌شود و همه به گور سیاه می‌روند و شاید هم در تاریخ اسمی از آنان برده نشود، همانطوری که شاه رفت، ایادی‌اش هم رفتند و اثری از آنان باقی نماند. این قدرت اسلام است، این قدرت قرآن است، این حکومت عدل الهی است که باید در کره زمین گسترش یابد و رزمندگان اسلام‌ کسانی باشید که وقتی امام زمان(عج) ظهور می‌فرمایند و حکومت اسلامی تشکیل می‌دهند پشت سر حضرت حرکت می‌کنید.

 

بصیرت در مسیر حماسه

 

ما هم حرکت امام را قبول کردیم و به جان و دل خریدیم و مشت‌های‌مان را در میدان عمل بلند کردیم. میدان عملی که از کوچه‌ها و خیابان‌ها شروع شده بود به امام گفتیم اگر همه وجودمان را در راه اسلام از دست بدهیم تو را تنها نخواهیم گذاشت، فرمان تو فرمان پیامبرگونه است، امام‌گونه و نشأت گرفته از اندیشه خدایی است، با دل و جان خریدار پیام تو هستیم، پیام را که قبول کردیم، حرکت را شروع کردیم.
عده‌ای در حرکت ثابت قدم ماندند و عده‌ای در میانه راه بازمانده و برگشتند و یا درجا زدند همانند غربال کردن نیم دانه‌ها و آشغال‌ها افتادند. آنهایی که دروغ می‌گفتند که ما با شما هستیم، ما مردمی هستیم، ما مرد عمل هستیم، همه آنها در وسط راه بریدند، کمونیست‌ها اکثریت یا اقلیت، منافقین، همه چهره‌های‌شان را لعاب مسلمانی دادند و عاقبت رسوا شدند.
آنان از راه بازماندند و دست بیعت با ابرجنایتکاران دادند. شیطان بزرگ و کوچک، همه آنهایی که منافع‌شان در خطر بود خواستند سرسپرده‌ها، معدومی‌ها، ملی‌گراها، چهره‌خودشان را به صورت مسلمان نشان بدهند که دست‌شان رو شد.
آنها فکر می‌کردند اگر وارد میدان شوند منافع آنان حفظ می‌شود، به زودی فهمیدند که اسلام به فکر منافع اسلام و آنانی که در خط اسلام هستند، است.
کاری کردند که چهره‌های‌شان مشخص شد، وضعیت آنان بر مردم معلوم و مردم آنان را شناختند و یکی پس از دیگری طرد گردیدند.
رشته همبستگی، دوستی و محبت خودی‌ها در جبهه ظاهر شد، جنگی که آمریکا برای ما به وجود آورد از طریق عراق بر ما تحمیل کرد. در جریان جنگ، آنانی که حزب‌الله بودند، در خط امام بودند، حرکت کردند و همان افراد در این جا گردهم جمع شدند، دست به دست هم دادند و عهد کردند از هم قول می‌گرفتند وقتی به بهشت می‌روند در جوار ائمه اطهار(ع) سفارش یکدیگر را کنند، رفاقت فقط در اینجا نباشد، اگر در اینجا همسنگر و دوست هستیم وقتی در جوار ائمه اطهار(ع) رفتیم، یکدیگر را به یاد بیاوریم.
این نحوه همدلی در جبهه یک حرکت درونی برای نیروها ایجاد کرد، خودشناسی و خداشناسی معیار شد. وقتی خود و امام خود و خدا را شناختند فهمیدند جبهه یعنی چه؟ جنگ یعنی چه؟
همه اینها یک حرکت درونی بود و وقتی در جبهه بودند به فکر پشت جبهه نبودند که وضعیت خانواده و زن و بچه‌های‌شان چگونه است؟ زیرا با آنها وداع کرده بودند. این‌ها همه سندهای زنده و تاریخی حرکت‌های اسلامی عصر ما هستند.


 

نوشته شده توسط حسین رضایی در جمعه 11 مرداد 1392

سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی (

مطالب گذشته

:: تفاوت حماسه با جهاد
:: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی دو راهبرد حساس
:: حماسه یعنی یک « نماد »
:: حماسه اقتصادی و ده اصل مغفول در بانکداری ایران
:: هفت جرعه جهادی برای حماسه اقتصادی
:: ایرانیان سابقه حماسه اقتصادی دارند
:: قطار حماسه سیاسی و اقتصادی بر روی ریل کشور
:: شش چالش پیش روی حماسه اقتصادی
:: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ، اهدافی که به آن خواهیم رسید
:: حماسه آفرینی سیاسی و اقتصادی از نگاه یک فرمانده شهید
:: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و نقش مساجد
:: نسکافه وحماسه اقتصادی
:: وحدت بینشی، شرط حماسه سازی سیاسی و اقتصادی
:: آینده امیدوارانه بنام سال حماسه سیاسی و اقتصادی
:: 20دستاورد نامگذاری سال ۹۲ به عنوان سال حماسه سیاسی و اقتصادی
:: حماسه اقتصادی علیه جنگ اقتصادی
:: شاخص‌ها و مصادیق حماسه در اقتصاد
:: حال ما دَوَران میان حماسه سیاسی و اقتصادی
:: اهمیت همگرایی در ایجاد حماسه سیاسی و اقتصادی
:: کشور نیازمند حماسه سازی سیاسی و اقتصادی

:: لیست کامل مطالب ارسالی


 

درباره وبلاگ


با سلام
هدف از ایجاد این وبلاگ انتخابات ریاست جمهوری یازدهم است که 24خرداد1392 در ایران برگزار می شود وبنده تصمیم گرفتم با ایجاد این وبلاگ از این همت ملی وبرگزاری انتخاباتی اسلامی ومردمی حمایت کنم:وبتوانم در این جنگ نرم در فضای مجازی حضور داشته باشم وبگویم :رهبرم :سید علی خامنه ای تنها نیست.
دراین جا توجه شما را جلب می کنم به فرموده های رهبری :
((مردم ‏سالاری دینی با حرف نمی‌شود؛ مردم‏سالاری دینی با شرکت مردم، حضور مردم، اراده‏ ی مردم، ارتباط فکری و عقلانی و عاطفی مردم با تحولات کشور صورت می‌گیرد؛ این هم جز با یک انتخابات صحیح و همگانی و مشارکت وسیع مردم ممکن نیست. این مردم‏سالاری، عامل پایداری ملت ایران است.))

درباره خودم((مدیر وبلاگ)):
دانش آموز سال سوم نظری رشته تجربی ومتولد خردادماه 73می باشم.

برای اطلاعت بیشتر درباره سوابق وبلاگنویسی من می توانید به قسمت وبلاگهای من در منوی وبلاگهای من مراجعه کنید

با تشکر
حسین رضایی
مدیر وبلاگ:
حسین رضاییلینک دوستان


:: gy
:: ل
:: جشنواره وبلاگنویسی تبیان قم
:: فعالیت انتخاباتی من در تبلاگ تبیان
:: وبلاگ سابق من برای انتخابات نهم مجلس
:: ستاد انتخابات کشور
:: اخبار انتخابات92
:: موج حضور
:: انتیران
:: تبیان
:: فصل حماسه
:: جشنواره وبلاگنویسی حماسه حضور
:: مسابقه وبلاگنویسی ولایت وامامت
:: مسابقه وبلاگنویسی راهکارهای خلق حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی
:: من در انتخابات شرکت می کنم تا...
:: مسابقه وبلاگنویسی حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی
:: دومین جشنواره انتخابات تجلی حماسه سیاسی
:: مسابقه وبلاگنویسی عزم حماسه
:: مسابقه وبلاگنویسی حماسه حضور
:: مسابقه وبلاگنویسی انتخابات(مبین)
 
:: لیست کامل پیوندها

لوگوی ما


انتخابات 92،انتخاباتی پرشور وحماسه ساز

 


 

آرشیو ماهانه

:: مرداد 1392
:: تیر 1392
:: خرداد 1392
:: اردیبهشت 1392
:: فروردین 1392
:: اسفند 1391
:: بهمن 1391
:: دی 1391
:: آذر 1391
:: آبان 1391

::
لیست کامل آرشیو ماهانه